23. Niedziela Zwykła 08.09.2024 r.

1. Przeżywamy uroczystość Narodzenia Najśw. Maryi Panny - głównej patronki diecezji; w czasie Mszy Św. poświęcenie ziarna siewnego. Dziś odpust w Dobrkowie i Siedliskach. Rozpoczyna się Tydzień Wychowania w Polsce a w przyszłą niedzielę Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. W następną niedzielę patronalne święto młodzieży polskiej; do puszki (w niedzielę 15.09.) można złożyć ofiarę na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

- w piątek wspom. św. Jana Chryzostoma, bp. i dok. Kośc.;
- w sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

3. W piątek o 18:00 kolejne nabożeństwo fatimskie. O poprowadzenie różańca proszę uczniów z klasy VII.

4. Dziękujemy za posprzątanie i dekorację kościoła: Sabinie Galus, Beacie Kara, Marcie Ziaja, Joannie Ziaja, Małgorzacie i Mariuszowi Zabawa, Renacie Nieć, Magdalenie Kawa i za ofiarę 140 zł na nowy system wyświetlania pieśni. W sobotę o godz. 8:15 prosimy: Waldemara Świerczek, Halinę Majkowską, Krystynę Matyja, Agnieszkę Wałaszek, Barbarę Balasa, Karolinę Żołądź, Alicję Żołądź, Martę Ziaja. Do wykoszenia trawy wokół kościoła i posprzątanie parkingu przed kościołem prosimy: Anetę Czochara, Annę Kiwior, Zofię Pietraszewską, Barbarę Jasiak, Grażynę Kapustka, Krystynę Sztorc, Monikę Świerczek, Mieczysława Świerczek.

5. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: Promyczka Dobra, Małego Promyczka Dobra, Gościa Niedzielnego i Dróg Misyjnych.

6. Dziękuję za dzisiejszą składkę. Bóg zapłać!